Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Thymus zygis ct thymol (Thymol, paracymene, carvacrol). Afkomstig uit Spanje, Gebruikt bestanddeel is de plant.
Tijm verhoogt de immuniteit. Is een krachtig bactericide. In te zetten bij ingewandsinfecties. Verhelpt astenie. Heeft gunstig effect bij luchtwegklachten. Verlicht reumaklachten.
| CNK | 4372371 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 30 mm |
| Lengte | 81 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 11 |
| Dieetbeperkingen | Bio, Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |