Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Rosmarinus officinalis ct 1,8-cineole. (1,8-cineole, alpha-pinene, borneon). Afkomstig uit Tunesië. Gebruikt bestanddeel is de plant.
Is een sterk expectorans en slijmoplosser. In te zetten bij klachten als bronchitis, sinusitis, oorontsteking.
Geeft extra energie, maar minder dan het chemotype kamfer/ borneon, maar zal dan ook geen slaapproblemen uitlokken.
Tenzij in verstuiving, vermijden bij baby's.
| CNK | 4371845 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 30 mm |
| Lengte | 80 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 11 |
| Dieetbeperkingen | Bio, Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |