Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Thuya occidentalis (Alpha-thuyone, fenchone, beta-thuyone). Afkomstig van wilde teelt uit Canada. Gebruikt bestanddeel is het blad.
Is sterk antiviraal. Heeft gunstige invloed op verschillende soorten wratten.
Inzetbaar bij blaasontsteking, prostaatklachten, allergie en bronchitisachtige klachten. Is slijmoplossend.
Niet gebruiken bij kinderen tot 6 jaar en tijdens zwangerschap. Niet langer dan 6 weken gebruiken.
| CNK | 4372314 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 28 mm |
| Lengte | 28 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |