Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Knoflook heeft een unieke samenstelling die ons lichaam allerlei voordelen oplevert. Knoflook draagt bij tot de bescherming van cellen tegen oxidatieve schade en draagt bij tot de normale werking van het immuunsysteem*.
Cholesterol
Actieve stof:
| Gefermenteerde zwarte knoflook extract (Allium sativum, ABG+®), gestandaardiseerd op minimaal 0,25% S-allylcysteïne | 200 mg |
Ingrediënten:
Allium sativum, capsulewand (hydroxypropylmethylcellulose), vulstof (microkristallijne cellulose), antiklontermiddel (magnesiumzouten van vetzuren).
Raadpleeg uw arts of apotheker bij gelijktijdig gebruik van anticoagulantia.
Dagelijks 1 tot 2 capsules tijdens of vlak na de maaltijd innemen. Aanbevolen dosering niet overschrijden. Bij slikproblemen mag de capsule geopend worden.
| CNK | 2732196 |
|---|---|
| Organisaties | Bonusan |
| Merken | Bonusan |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 40 mm |
| Diepte | 90 mm |
| Dieetbeperkingen | Vegan, Vegetarisch, Zonder bewaarmiddelen, Zonder gist, Zonder kleurstoffen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |