Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Reinigende melk zonder spoelen Voorkomt uitdroging van de huid. Driedubbele werking: reinigt, voedt en hydrateert de huid. Zonder alcohol en zonder zeep. Bevat bestanddelen om de huid te hydrateren. Wordt gebruikt zonder water.
Reinigt, voedt en hydrateert de huid.
Zonder alcohol en zonder zeep.
Hypoallergeen en dermatologisch getest.
| CNK | 3357092 |
|---|---|
| Organisaties | Ontex |
| Merken | iD |
| Breedte | 93 mm |
| Lengte | 224 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 500 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |