Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Dit niet-steriele product is aangewezen als preventie en behandeling van hypertrofische littekens of keloïden die na een verwonding of dermatologische ingreep kunnen ontstaan. De formule met 100% siliconen met hoog moleculair gewicht vormt bij contact met de lucht een onzichtbaar membraan op het huidoppervlak.
Dimethicone 100%
| CNK | 2768745 |
|---|---|
| Organisaties | HDP Medical Int. |
| Merken | HDP Medical |
| Breedte | 37 mm |
| Lengte | 110 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 20 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |