Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
ATTAPHYT wordt ingezet bij gestoorde spijsvertering (dysbacteriose).
ATTAPHYT beschermt het darmkanaal, normaliseert de darmtransit, vermindert het vochtverlies,
helpt bij de rehydratatie en herstelt het electrolietenevenwicht.
gestoorde spijsvertering
Samenstelling:
sorbitol, attapulgiet, pectine, natriumchloride, glycyrrhiza, kaliumchloride
Analytische bestanddelen:
- ruw eiwit: 0,1 %
- ruw vet: 0,05 %
- ruwe celstof: 0,57 %
- ruwe as: 11,1 %
- vocht: 78,56 %
- natrium: 0,37 %
Gebruik: rechtstreeks in de mond, samen met de normale opname van kunst- en/of moedermelk:
- veulens, kalveren: 60 ml 2 x per dag, gedurende 1 tot 3 dagen of langer indien nodig
Niet combineren met andere dieetproducten.
| CNK | 2215333 |
|---|---|
| Organisaties | Phytovet |
| Merken | Phytovet |
| Breedte | 152 mm |
| Lengte | 178 mm |
| Diepte | 83 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 480 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |