Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Strijkt blijvende rimpels glad, maakt de huid strakker en doet uw gelaat opnieuw stralen.
*In-vitrotests
AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. DIMETHICONE. BUTYLENE GLYCOL. GLYCERIN. CETEARYL ALCOHOL. BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER (BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER). GLYCERYL STEARATE. PEG-100 STEARATE. BEHENYL ALCOHOL. BIS-PEG-12 DIMETHICONE BEESWAX. 1,2-HEXANEDIOL. AMMONIUM ACRYLOYL DIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER. ASCOPHYLLUM NODOSUM EXTRACT. CAPRYLYL GLYCOL. CETEARYL GLUCOSIDE. DIMETHICONE CROSSPOLYMER. DISODIUM EDTA. FRAGRANCE (PARFUM). MICA. PVP. SILICA. SODIUM HYALURONATE. SODIUM HYDROXIDE. TITANIUM DIOXIDE (CI 77891). TOCOPHERYL ACETATE. TOCOPHERYL GLUCOSIDE. WATER (AQUA). XANTHAN GUM.
PhysioLift JOUR Gladstrijkende crème op gelaat, hals en decolleté aanbrengen.
| CNK | 3236155 |
|---|---|
| Organisaties | Pierre Fabre |
| Merken | Avene |
| Breedte | 37 mm |
| Lengte | 157 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |