Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Strijkt blijvende rimpels glad, maakt de huid strakker en doet uw gelaat opnieuw stralen.
*In-vitrotests
AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). ISODODECANE. ISODECYL NEOPENTANOATE. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. PROPYLENE GLYCOL. GLYCERIN. DIMETHICONE. GLYCERYL STEARATE. PEG-100 STEARATE. POLYMETHYL METHACRYLATE. 1,2-HEXANEDIOL. ARACHIDYL ALCOHOL. ARACHIDYL GLUCOSIDE. ASCOPHYLLUM NODOSUM EXTRACT. BEHENYL ALCOHOL. CAPRYLYL GLYCOL. CARBOMER. DIMETHICONE CROSSPOLYMER. DISODIUM EDTA. FRAGRANCE (PARFUM). MICA. PVP. SILICA. SODIUM HYALURONATE. SODIUM HYDROXIDE. TITANIUM DIOXIDE (CI 77891). TOCOPHERYL GLUCOSIDE. WATER (AQUA).
Physiolift JOUR Gladstrijkende emulsie op gelaat, hals en decolleté aabrengen.
| CNK | 3236163 |
|---|---|
| Organisaties | Pierre Fabre |
| Merken | Avene |
| Breedte | 37 mm |
| Lengte | 158 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |