Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Sterk hydraterend vermogen.Aanbevolen voor de droge à zeer droge huid.
Beschermt tegen verouderingstekens en externe agressies.Kalmeert onmiddellijk de rode plekken en het gevoel van irritatie.
| CNK | 3093333 |
|---|---|
| Organisaties | Asepta (Akileine) |
| Merken | Coup D'Éclat |
| Breedte | 83 mm |
| Lengte | 81 mm |
| Diepte | 76 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |