Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
DermaPlast® sensitive injection. Geschikt voor de bijzonder gevoelige huid. Ronde vorm
Voor de behandeling van injectieplaatsen bij patiënten met een zeer gevoelige huid.
Injectiepleister uit zacht, zeer elastisch non-woven, zeer lucht- en waterdampdoorlatend; voor de behandeling van injectieplaatsen bij patiënten met een zeer gevoelige huid.
Aanbrengen op een droge en zuivere huid.
| CNK | 2161180 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Dermaplast , Hartmann |
| Breedte | 81 mm |
| Lengte | 93 mm |
| Diepte | 58 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1x200 p/s |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |