Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Essential 6® Sebo Shampoo is een talgregulerende shampoo die een effectieve oplossing biedt bij huidaandoeningen:
Dieren die last hebben van onaangename geurtjes, roos, een doffe vacht, een vette of droge huid en vacht.
| CNK | 3248499 |
|---|---|
| Organisaties | V.M.D. |
| Merken | Dermoscent |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 170 mm |
| Diepte | 48 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |