Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Eucerin AntiREDNESS Kalmerende Crème
met SymSitive* & Licochalcone A
Dag- en Nachtverzorging voor een onmiddellijke verzachting van de hypergevoelige huid en vermindering van rode puntjes op de huid.
Eucerin AntiREDNESS Kalmerende Crème is speciaal ontwikkeld voor de huid die een neiging heeft naar roodheid hypergevoeligheid, of couperose of rosacea
Aqua, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Cetyl Palmitate, Methyl Palmitate, Panthenol, Vegetable Oil, Pentylene Glycol, Methylpropanediol, Sodium Polyacrylate, 4-t-Butylcyclohexanol (Trans-Isomer), Glycyrrhiza Inflata Root Extract, Pantolactone, Caprylyl Glycol, Sodium Hydroxide, Citric Acid
Dagelijks tweemaal aanbrengen op het gereinigde gezicht, hals en décolleté.
| CNK | 3110095 |
|---|---|
| Organisaties | Beiersdorf |
| Merken | Eucerin |
| Breedte | 44 mm |
| Lengte | 44 mm |
| Diepte | 125 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 ml |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |