Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
anti rimpel creme voor droge huid
Aqua, Isodecyl Neopentanoate, Propanediol, Dicaprylate, Niacinamide, Olive Oil, Decyl Esters, Methyl Methacrylate, Asiaticoside, Asiatic Acid, Madecassic Acid, Glycine Soja Seed Powder, Tocopherol, Squalene, Glyceryl Dibehenate, Octyldodecyl Xyloside, Peg-30 Dipolyhydroxystearate, Magnesium Sulfate, Potassium Iodide, Potassium Thiocyanate, Sodium Chloride, Xylose, Glucose, Citronellol, Glucose Oxidase, Parfum, Lactoperoxidase.
s' Morgens en/of 's avonds aanbrengen op het gezicht, hals en décolté
| CNK | 3339629 |
|---|---|
| Organisaties | NOVOMEDIS LABORATOIRE |
| Merken | Fadiamone |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 149 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |