Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Body lotion
Hydraterend, verzachtend & voedend
Normale of droge humid
Dermalogisch getest
De formule van deze micellaire oplossing combineert de voordelen van een zeer doeltreffend micellair reinigend product en een tonische lotion.
Reinigend - Beschermend
| CNK | 4126264 |
|---|---|
| Organisaties | Axone Pharma |
| Merken | Febelcare |
| Breedte | 61 mm |
| Lengte | 100 mm |
| Diepte | 190 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 400 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |