Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Baardolie uit de serie The Great British Grooming Co Beard Care verfrist en verzorgt de baard. Het maakt het gelijkmatig en maakt het gemakkelijk te kammen en te stylen. Arganolie en vitamine B5 versterken het baardharenhaar en ontspannen de huid. De baard ziet er glad, fris, gelijkmatig en glanzend uit.
| CNK | 3589694 |
|---|---|
| Organisaties | Diacosmo Belgium |
| Merken | The Great British Grooming Co. |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 40 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 75 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |