Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Mondspoeling voor dagelijks gebruik
De unieke samenstelling de mondconditioner van Lactona Clear Breath gaat de vorming van zwavelgassen tegen waardoor de vervelende geur wordt verbannen. Lactona Clear Breath bestrijdt de zwavelgassen die een slechte adem kunnen veroorzaken, wel 12 uur lang!
Daarnaast gaat Lactona Clear Breath door de toegevoegde aloë vera, allantoïne en lactoferrine ook antibacterieel, het tandplak tegen én het beschermt je tandvlees. Lactona Clear Breath mag zich dus met recht de meest complete mondconditioner noemen.
| CNK | 2718021 |
|---|---|
| Organisaties | Op de Locht |
| Merken | Lactona |
| Breedte | 68 mm |
| Lengte | 202 mm |
| Diepte | 66 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 500 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |