Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Het Micellair Water verwijdert doeltreffend onzuiverheden en make-up, zelfs lippenstift. Tegelijkertijd hydrateert het Micellair Water ook.
Gezichtsreiniger - Make-up verwijderen
Geschikt voor de gevoelige huid. Verstopt de poriën niet.
Aqua, Glycerin, Glycereth-22, Sodium Hyaluronate, Panthenol, Olea Europaea Leaf Extract, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Copper Gluconate, Polysorbate 20, Citric Acid, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Parfum
Met een wattenschijfje op het gezicht en rond de ogen aanbrengen. Afspoelen niet nodig.
| CNK | 3758828 |
|---|---|
| Organisaties | NV Kenvue Belgium |
| Merken | Neutrogena |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 195 mm |
| Diepte | 58 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 400 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |