Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Puppy Trainer van Beaphar is een vloeistof die helpt bij het trainen van puppy's om de behoefte te doen op de plaats waar u dat wilt. Met behulp van Beaphar Puppy Trainer kunnen onprettige gewoontes worden afgeleerd. Beaphar Puppy Trainer kan het beste samen met de Beaphar Puppy Pads gebruikt worden.
| CNK | 1188010 |
|---|---|
| Organisaties | Beaphar |
| Merken | Beaphar |
| Breedte | 41 mm |
| Lengte | 40 mm |
| Diepte | 104 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 20 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |