Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Salvequick Plastic Finger Bandage zijn extra lange plasticpleisters, zacht en flexibel. Gemakkelijk rond een vinger te winden en voor lastiger te bereiken plaatsen.
Hoge kwaliteit
Op allergieën getest
Prettig en gemakkelijk te gebruiken
Elke navulling bevat 30 pleisters (120 x 20 mm).
| CNK | 4497194 |
|---|---|
| Organisaties | Firstaid 4 all BV |
| Merken | Salvequick |
| Breedte | 125 mm |
| Lengte | 100 mm |
| Diepte | 90 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 180 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |