Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Glazuur is de natuurlijke verdediging voor een gezond gebit. Zuren in de dagelijkse voeding kunnen ervoor zorgen dat het glazuur verzwakt, waardoor de tanden meer risico lopen op gaatjes en glazuurslijtage.
Verzwakt tandglazuur.
Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Potassium Nitrate, PEG-6, Sodium Lactate, Aroma, Xanthan Gum, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, PVM/MA Copolymer, Limonene, Sodium Hydroxide, Citral, CI 74160
Niet geschikt voor kinderen onder 12 jaar.
Poets 2x per dag en niet vaker dan 3x.
| CNK | 4654398 |
|---|---|
| Organisaties | Haleon |
| Merken | Sensodyne |
| Breedte | 55 mm |
| Lengte | 169 mm |
| Diepte | 43 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 75 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |