Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Slip voor dames
Absorberende hygiënische zone van 150 ml
Indicaties:
Bij lichte incontinentie
| CNK | 3805751 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Suprima |
| Breedte | 104 mm |
| Lengte | 196 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |