Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Vervangende manchetten voor alle Tensoval bovenarmmanchetten zijn beschikbaar als accessoires. Zo wordt een correcte controle van de bloeddruk verzekerd voor meerdere gebruikers met verschillendebovenarmafmetingen. Naast de HARTMANN bloeddrukmeters voor de bovenarm, bieden wij ook hier ook voedingen voor.
| CNK | 1634708 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 76 mm |
| Lengte | 163 mm |
| Diepte | 83 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 p/s |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |