Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Crème met vitamines en fruitzuren die de huid van binnenuit laten stralen.
Voor vrouwen met een droge huid die in het dagelijks leven een stralende teint willen.
| CNK | 2022614 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | Vichy |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 120 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |