Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Verhelderende foundation crème.
Voor de droge huid.
Breng de foundation crème aan in het midden van het gezicht en werk het uit tot aan de slapen en de onderkant van de hals.
| CNK | 3033693 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | Vichy |
| Breedte | 37 mm |
| Lengte | 127 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |