Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Voor mannen met een gevoelige huid of huidproblemen (ingegroeide haartjes, puistjes door het scheren etc.) die na het scheren een rode of geïrriteerde huid hebben.
| CNK | 2033488 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | Vichy Homme , Vichy |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 182 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |