Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Verzorging tegen rimpels en voor meer algehele stevigheid, voor een liftend effect met beschermingsfactor 15.
Voor vrouwen vanaf 40, die werking willen tegen diepe rimpels en het verlies aan stevigheid, en de huid tegelijk willen beschermen tegen UV-stralen.
De verzorging elke ochtend aanbrengen.
| CNK | 2842490 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | Vichy |
| Breedte | 71 mm |
| Lengte | 70 mm |
| Diepte | 58 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |