Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Door de aanwezigheid van bitterstoffen wordt duizendblad traditioneel gebruikt bij gebrek aan eetlust en ter bevordering van de spijsvertering. Deze plant heeft ook een gunstige invloed op de menstruatie.
Achillea millefolium hydroalcoholisch extract 100% (alcohol*, duizendblad* (bovengronds bloeiend deel), water).
3 x 30 druppels per dag in een glas water of vruchtensap.
| CNK | 1680370 |
|---|---|
| Organisaties | Ocebio |
| Merken | Biover |
| Breedte | 43 mm |
| Lengte | 104 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Dieetbeperkingen | Bio |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |