Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
De tinctuur van Panax ginseng heeft een zeer gunstige invloed op fysische en geestelijke prestaties. Ginseng versterkt de levenskracht, tonifieert en revitaliseert.
Panax ginseng hydroalcoholisch extract 100% (alcohol*, ginseng* (wortel), water).
3 x 20 à 30 druppels per dag in een beetje water of vruchtensap.
| CNK | 1680974 |
|---|---|
| Organisaties | Ocebio |
| Merken | Biover |
| Breedte | 41 mm |
| Lengte | 41 mm |
| Diepte | 103 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Dieetbeperkingen | Bio |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |