Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Grote klis staat bekend omwille van haar zuiverende werking ter hoogte van de huid. Ze ondersteunt het herstellend vermogen van de huid en wordt dan ook gebruikt bij een jeugdige, ruwe of schrale huid.
Arctium lappa hydroalcoholisch extract 100% (alcohol*, grote klis* (wortel), water).
3 x 30 druppels per dag in een beetje water of vruchtensap.
| CNK | 1680487 |
|---|---|
| Organisaties | Ocebio |
| Merken | Biover |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 118 mm |
| Diepte | 43 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Dieetbeperkingen | Bio |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |