Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Hoogwaardige smeergel op waterbasis. De heerlijke aardbeiengeur en de lichte samenstelling zorgen voor een uiterst zacht gevoel.
Glijmiddel
| CNK | 4125803 |
|---|---|
| Organisaties | Amophar, SXwell |
| Merken | Manix |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 148 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 80 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |