Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Rabarber komt oorspronkelijk uit Azië, waar het al vele jaren wordt geteeld. Rabarber staat bekend om zijn werking op de transit en draagt bij tot een normale darmwerking.
Spijsverteringstelsel - darmtransit
Ingrediënten: Voor 2 capsules:
Biologisch rabarber extract 300 mg
1 tot 2 capsules per dag, in te nemen met een groot glas water.
Herhaal indien nodig.
| CNK | 4160321 |
|---|---|
| Organisaties | Nutrisante, PONROY VITARMONYL BENELUX |
| Merken | Nutrisante |
| Breedte | 65 mm |
| Lengte | 93 mm |
| Diepte | 68 mm |
| Dieetbeperkingen | Bio |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |