Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Olmkruid of moerasspirea heeft een gunstige invloed bij stramme spieren en gewrichten.
Spiraea ulmaria hydroalcoholisch extract 100% (alcohol*, olmkruid* (bloeiende top), water).
3 x 20 à 40 druppels per dag in een beetje water of vruchtensap. Afgeraden tijdens de zwangerschap.
| CNK | 1681139 |
|---|---|
| Organisaties | Ocebio |
| Merken | Biover |
| Breedte | 43 mm |
| Lengte | 105 mm |
| Diepte | 43 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Dieetbeperkingen | Bio |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |