Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Rode wijnstok ondersteunt de circulatie en is dan ook aangewezen bij vermoeide, zware benen, koude voeten.
Vitis vinifera hydroalcoholisch extract 100% (alcohol*, wijnstok* (blad), water).
3 x 20 à 40 druppels per dag in een beetje water of vruchtensap.
| CNK | 1681311 |
|---|---|
| Organisaties | Ocebio |
| Merken | Biover |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 105 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Dieetbeperkingen | Bio |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |