Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Curcuma longa. (Alpha tumerone - Beta tumerone – Ar-curcumene - Alpha phellandrene). Afkomstig uit Madagascar. Gebruikt bestanddeel is de wortel. Geelwortel is familie van de Gember.
Curcuma als etherische olie stimuleert gal en lever, wekt de eetlust op en gaat ingewandsparasieten te lijf.
De olie bevat geen curcumine (= wateroplosbaar)!
Niet gebruiken bij kinderen < 6 jaar en bij zwangere vrouwen.
| CNK | 4370078 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 30 mm |
| Lengte | 80 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 11 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |