Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Creëert een warme, tropische atmosfeer. Bevat: bergamot, rosalina, ylang ylang, benzoë, sandelhout, virg. ceder.
| CNK | 4360624 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 37 mm |
| Lengte | 106 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 11 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |