Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Cinnamomum camphora var. formosanum. (Camphor – Safrole - 1,8-Cineole). Afkomstig van wilde teelt uit China. Gebruikt bestanddeel is hout.
Kamfer is een zeer goekope pijnstiller. Echter mag deze niet langer dan 3 weken gebruikt worden. Geen olie dus voor chronische pijnklachten.
Dus eventueel bij kneuzingen/ verrekkingen inzetbaar.
Niet gebruiken bij kinderen < 6 jaar en tijdens zwangerschap!
| CNK | 4370581 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 30 mm |
| Lengte | 80 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 11 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |