Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Mirtus communis. (1,8-cineole, myrtenyl-acetate, limonene). Afkomstig uit Albanië. Gebruikt bestanddeel is de plant.
Mirt is een bactericide (klebsiella/ stafylococcen).
Is een goede expectorans en werkt zeer diep in de longen! Kan daardoor ingezet worden bij mucoviscidose.
Bevordert het in-slapen.
Heeft gunstige invloed op verslaving van alcohol en/ of drugs. Niet bij tabakverslaving.
| CNK | 4371365 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 30 mm |
| Lengte | 80 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 11 |
| Dieetbeperkingen | Bio, Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |