Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Citrus paradisi. (Limonene). Afkomstig uit de USA. Gebruikt bestanddeel is de schil.
Prima 'geurvreter'.
Heeft vooral psychische werking: pessimisme, apathie, twijfel, oud verdriet, verstarring, zelfvertrouwen.
| CNK | 4371738 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 43 mm |
| Lengte | 107 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Dieetbeperkingen | Bio, Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |