Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Bevat: pompelmoes, bacilicum ct methyl-chavicol en scharlei.
Zorgt voor een natuurlijke gewichtscontrole. Pompelmoes bevordert namelijk de afbraak van vetten. Scharlei reguleert de hormoonhuishouding. Basilicum reduceert faalangst, geeft daardoor moed bij mensen die willen afvallen, maar die twijfelen aan de haalbaarheid. Ondersteunt tevens bij cellulitis.
| CNK | 4360848 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 32 mm |
| Lengte | 86 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 11 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |