Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Rosmarinus officinalis ct borneon. (alpha-pinene, borneon, 1,8-cineole, camphene, borneol). Afkomstig uit Zuid-Spanje, uit het beschermd natuurpark van de Sierra de los Filabres in de provincie Almeria. Gebruikt bestanddeel is de plant.
De krachtigste opwekkende en energie gevende etherische olie, o.a. bij oververmoeidheid, burn out...
Heeft een lichte pijndempende werking bij spierpijnen.
Voor de luchtwegen heeft het een slijmoplossende werking.
Deze etherische olie houdt je wakker en alert, o.a. in de auto. Rozemarijn verhoogt de concentratie, dus interessant voor studenten!
Opgelet: Deze etherische olie NIET 's avonds laat gebruiken. Zij werkt dermate stimulerend dat zij slaapstoornissen kan uitlokken.
Tenzij in verstuiving, vermijden tijdens de zwangerschap en bij baby's.
| CNK | 4371860 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 28 mm |
| Lengte | 28 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 11 |
| Dieetbeperkingen | Bio, Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |