Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Cinnamosma 3grans (1,8-cineole, alpha-pinene, beta-pinene, terpinen-4-ol, alpha-terpineol).
Afkomstig uit Madagascar. Gebruikt bestanddeel is het blad.
Saro is een zéér krachtige stimulans voor het immuunsysteem! Zij combineert de bekende eigenschappen van ravintsara en tea tree. Bij angst, energiegebrek en stress.
| CNK | 4372033 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 26 mm |
| Lengte | 26 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 11 |
| Dieetbeperkingen | Bio, Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |