Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Salvia sclarea. (Linalyl-acetaat, linalool, sclareol). Afkomstig uit Frankrijk. Gebruikt bestanddeel is de plant. Minder bekende naam is Muskaatsalie.
Het is een bactericide en heeft een goede werking bij circulatie-stoornissen.
Maar het is vooral een goede olie voor de vrouw. Brengt het hormonale stelsel weer in evenwicht. Het wordt gebruikt bij diverse hormonale problemen, bij mycose, schimmelinfecties van de huid en zwemmerseczeem.
Scharlei is een goede olie voor de ontstoken huid en in een haarspoeling bij vet haar en roos.
Te vermijden tijdens zwangerschap.
| CNK | 4372058 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 27 mm |
| Lengte | 27 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 11 |
| Dieetbeperkingen | Bio, Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |