Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Citrus aurantium ssp. amara. (Limonene). Afkomstig uit Egypte. Gebruikt bestanddeel is de schil.
Gaat duizeligheid tegen (Ménière).
Stilt maagkrampen.
Lijkt verder sterk op Zoete Sinaasappel.
Kalmeert het zenuwstelsel en is slaapbevorderend.
| CNK | 4372090 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 27 mm |
| Lengte | 27 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 11 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |