Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Citrus aurantium ssp. Amara var. pumilia. (Linalyl-acetate, linalolool). Afkomstig uit Marokko. Andere benaming: Petitgrain. Gebruikt bestanddeel is het blad.
Hartritmestoornissen, maagkramp, acne, rimpelwerend.
Bevordert de doorslaap.
Heeft gunstige en brede invloed op emoties en stemmingen.
Heeft weinig effect op slaapproblemen bij kinderen.
Waar echte lavendel goed werkt bij vrouwen, zal sinaasappelblad dit eerder doen bij mannen.
| CNK | 4372124 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 43 mm |
| Lengte | 111 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Dieetbeperkingen | Bio, Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |