Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Foeniculum vulgaris var. dulce (Trans-anethole, fenchone, limonene). Afkomstig uit Hongarije. Gebruikt bestanddeel is het zaad.
Sterke invloed op spijsvertering: eetlustopwekkend, krampstillend, winderigheid, maagpijn.
Heeft een regulerende invloed op het hormoonstelsel.
Tenzij in verstuiving niet gebruiken bij baby's en zwangere vrouwen.
| CNK | 4372470 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 27 mm |
| Lengte | 27 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 11 |
| Dieetbeperkingen | Bio, Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |