Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Lippia citriodora (Limonene, geranial, neral). Afkomstig uit België. Gebruikt bestanddeel is de plant.
Synergisch destillaat, samen met lemongrass.
Tranquillizer, anti-depressivum, hartkloppingen, hoge bloeddruk, reisziekte.
Fotosensibiliserend. Irriterend in bad! Kan allergische reacties geven.
| CNK | 4372512 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 80 mm |
| Lengte | 27 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 11 |
| Dieetbeperkingen | Bio, Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |